Zaloguj do systemów

Wybierz język: Język Polski English version

Telefon: 71 733 77 01

E-mail: office@skyit.eu

Systemy backup

Dane cyfrowe, które gromadzisz, mają dla Ciebie ogromną wartość. Rozumiemy to doskonale i dlatego proponujemy kompletne rozwiązanie do przechowywania, udostępniania i zabezpieczenia plików.
Decydując się na sprawdzone rozwiązania masz pewność, że Twoje dane będą dla Ciebie zawsze dostępne i bezpieczne. Będziesz miał do nich dostęp o każdej porze i praktycznie z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu, a kopia Twoich danych będzie zabezpieczona w najlepszy możliwy sposób.

Naszym klientom proponujemy rozwiązania Ctera oparte na serwerach z funkcją zarządzania systemem backupu. Dzięki nim otrzymujemy: 
- serwer magazynujący i udostępniający dane w sieci lokalnej (dysk wspólny)
- oprogramowanie do zarządzania archiwizacją danych
- oprogramowanie klienckie instalowane na stacjach roboczych
- oprogramowanie klienckie instalowane na serwerach Windows Server
- wsparcie techniczne z atrakcyjnymi warunkami gwarancji na całe rozwiązanie

Na podstawie naszych doświadczeń z wdrożeniami systemów Ctera, możemy stwierdzić, że pełny proces uruchomienia systemu na 20-30 stanowiskach oraz serwerze zajmuje nie więcej niż 4-5 godzin.

JAKA TO INWESTYCJA ? 

Podstawowe urządzenie CTERA C200 wraz z dwoma dyskami 1TB skonfigurowanymi w RAID 0 / 1  oraz licencją na oprogramowanie do backupu z 20 stacji roboczych to inwestycja ok. 2500 zł netto. Kupując sprzęt u nas gwarantujemy wsparcie techniczne oraz korzystny rabat na wdrożeniem systemu. Systemy backup

Zobacz także


Sky IT
Telefon: 71 733 77 01
Fax: 71 733 77 07
E-mail: office@skyit.eu