Zaloguj do systemów

Wybierz język: Język Polski English version

Telefon: 71 733 77 01

E-mail: office@skyit.eu

Komunikacja głosowa

Mamy sposób na tanie rozmowy.
 
Jesteśmy providerem usług VoIP. Jest to technologia umożliwiająca komunikację głosową poprzez łącza internetowe. Technologia ta oparta jest na zasadzie przesyłania głosu, zamienionego na pakiety danych, przy wykorzystaniu szerokopasmowego Internetu. Użytkownicy otrzymują własny numer miejski i mogą prowadzić rozmowy również przez klasyczne stacjonarne aparaty telefoniczne. 
 
Dzięki nowoczsnej platformie telekomunikacyjnej realizujemy usługi zarówno dla klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych.
 
Największą zaletą VoIP jest możliwość znacznego obniżenia kosztów połączeń. Dzięki tej technologii znika  problem roamingu międzynarodowego. Komunikować się można z każdego miejsca na świecie po tych samych, niskich cenach. 

A
tutem telefonii internetowej jest mnogość dodatkowych  usług. Wybierając usługę Fax-2-Mail możemy zrezygnować z zakupu kolejnego urządzenia biurowego. Dokumenty faksowe będziemy otrzymywać na wyznaczoną skrzynkę e-mail. Z kolei Usługi IVR pomogą Państwa klientom w szybkim połączeniu z odpowiednim działem bądź numerem. 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu do realizacji usług telefonii internetowej (bramki, telefony, centralki). Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi zaletami VoIP (link poniżej) oraz
 do kontaktu z działem handlowym.

 Zalety usługi VoIP

Komunikacja głosowa

Zobacz także


Sky IT
Telefon: 71 733 77 01
Fax: 71 733 77 07
E-mail: office@skyit.eu