Zaloguj do systemów

Wybierz język: Język Polski English version

Telefon: 71 733 77 01

E-mail: office@skyit.eu

Outsourcing IT


O
utsourcing IT polega na korzystaniu z zasobów wyspecjalizowanej firmy realizującej projekty informatyczne taniej i efektywniej niż zatrudnienie informatyka w przedsiębiorstwie.

Z racji tego, że informatyka jest bardzo szeroką dziedziną osoba zatrudniona w przedsiębiorstwie nie jest w stanie posiadać gruntownej wiedzy w każdej z wielu dziedzin informatyki. Nasza firma specjalizując się w integracji zaawansowanych systemów informatycznych posiada wykwalifikowaną kadrę specjalistów poszczególnych sferach IT, gotowych służyć profesjonalnym wsparciem i doradztwem.

S
korzystanie z usług zewnętrznej firmy pozwala zredukować koszty, uzyskać rzetelną informację o stanie infrastruktury w firmie, zachować ciągłość pracy systemów informatycznych.  Zapewniamy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, którego wymiernym wskaźnikiem jest stale rosnąca liczba naszych Klientów i ich satysfakcja z naszych usług.

Świadczymy usługi Outsourcingu w zakresie:
- instalacja i administracja serwerami (baz danych, aplikacji, usług terminalowych, usług wirtualizacji, routingu i dostępu zdalnego, DNS, kontrolerami domen, e-mail, www, plików, druku) opartymi o systemy różnych producentów
- instalacja i administracja sieciami teleinformatycznymi lokalnymi oraz rozległymi
- instalacja i administracja systemami użytkowników i aplikacjami użytkowymi
- instalacja i administracja elektronicznymi systemami zabezpieczeń (telewizja przemysłowa, systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu)
- serwis sprzętu informatycznego
- helpdeskOutsourcing IT

Zobacz także


Sky IT
Telefon: 71 733 77 01
Fax: 71 733 77 07
E-mail: office@skyit.eu