Zaloguj do systemów

Wybierz język: Język Polski English version

Telefon: 71 733 77 01

E-mail: office@skyit.eu

RAKS SQL

Jako autoryzowany partner firmy RAKS Sp. z o.o. proponujemy naszym klientom zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Oparty jest na nowoczesnej relacyjnej bazie danych Firebird, która pozwala na pracę w architekturze klient-serwer. Dzięki temu program zapewnia wysoką wydajność, stabilność oraz bezpieczeństwo danych. 
Poprzez wdrażanie rozwiązań usprawniających zarządzanie zasobami, stwarzamy naszym klientom środowisko IT, pozwalające efektywniej realizować wyznaczone cele.

Powody, dla których warto wybrać oprogramowanie RAKSSQL:

  • Możliwość wdrożenia oprogramowania RAKSSQL w każdej firmie produkcyjnej, handlowej czy usługowej.
  • System dostosowany do standardów Polskich i Europejskich.
  • Oprogramowanie, które powstało na bazie 21-letniego doświadczeń firmy RAKS w tworzeniu oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami.
  • Kilkanaście modułów, które mogą funkcjonować samodzielnie lub w całości - tworząc jeden system.
  • Możliwość pracy jednostanowiskowej lub pracy w sieci, w tym również pracy zdalnej.
  • Szybka i bezproblemowa rozbudowa pakietu dzięki pełnej integracji systemu. Rozbudowa może być wykonana w dowolnym momencie, wraz ze zmianami profilu i potrzeb użytkownika.
  • Bezpłatna mailowa i telefoniczna pomoc dla wszystkich klientów RAKS.
Dostępne systemy RAKS SQL
 
Małe i Średnie Firmy               Mikro Przedsiębiorstwa               Biura Rachunkowe


NOWOŚĆ !
Jeśli nie posiadasz odpowiedniej infrastruktury do uruchomienia systemu lub jeśli Twoja firma działa w kilku oddalonych od siebie lokalizacjach możesz skorzystać z dzierżawy naszych zasobów.
W ramach usługi gwarantujemy dedykowany serwer, dostęp 24/7, stałe symetryczne łącze, szyfrowane połączenie do każdego z użytkowników, backupy oraz aktualizacje systemu. Usługa realizowana jest za pomocą połączenia z pulpitem zdalnym i umożliwia nieograniczony dostęp do aplikacji oraz zasobów informacyjnych firmy, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym ds. systemów RAKS 
 

Zobacz także


Sky IT
Telefon: 71 733 77 01
Fax: 71 733 77 07
E-mail: office@skyit.eu